![Vila Botsi5](https://kifisiapress.info/wp-content/uploads/2019/04/Vila-Botsi5-696x464.jpg)
Στην ανακαινισμένη Βίλα «Μπότση» (Σαπφούς 5, Πολιτεία) θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 28 Αυγούστου 2019 στις 19:00 η τελετή ορκωμοσίας του δημάρχου, των μελών του νέου Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Κηφισιάς και των μελών των Κοινοτικών Συμβουλίων Κηφισιάς, Νέας Ερυθραίας και Εκάλης.
Την τελετή ορκωμοσίας θα τελέσει ο σεβασμιότατος μητροπολίτης Αμαρουσίου, Κηφισιάς και Ωρωπού, κ. Κύριλλος.
Θα ακολουθήσει κέρασμα και μουσικό πρόγραμμα.