![Mitsotakis-Diagelma-Koronoios](https://kifisiapress.info/wp-content/uploads/2020/03/Mitsotakis-Diagelma-Koronoios.jpg)
Είμαστε σε Πόλεμο. Ο εχθρός είναι αόρατος αλλά όχι ανίκητος. Αν περιορίσουμε τη διασπορά της μετάδοσης, θα δώσουμε χρόνο στο σύστημα υγείας να αντιμετωπίσει τα επείγοντα περιστατικά.
Η πρώτη μας προτεραιότητα είναι αδιαπραγμάτευτη: Να σώσουμε ζωές.
Είμαστε σε Πόλεμο. Ο εχθρός είναι αόρατος αλλά όχι ανίκητος. Αν περιορίσουμε τη διασπορά της μετάδοσης, θα δώσουμε χρόνο στο σύστημα υγείας να αντιμετωπίσει τα επείγοντα περιστατικά.
Η πρώτη μας προτεραιότητα είναι αδιαπραγμάτευτη: Να σώσουμε ζωές.