![images_ESPA](https://kifisiapress.info/wp-content/uploads/2014/04/images_ESPA.jpg)
Στις καθημερινές συζητήσεις των θαμώνων που συχνάζουν στα καφενεία, καφετέριες κτλ. του Δήμου Κηφισιάς σχολιάζεται…..«Η Διοίκηση Χιωτάκη πέτυχε με το ΕΣΠΑ κι' έκανε έργα».
Η «Δύναμη Ελπίδας» απαντά ότι ο Χιωτάκης έκανε προεκλογικές «Μακέτες»! Απόδειξη το 2013 η απορρόφηση των κονδυλίων του ΕΣΠΑ ήταν μόνο 25%, έναντι του Δήμου Αμαρουσίου που ήταν 75%!
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Ναι, εάν θεωρήσουμε τη λέξη «ΕΡΓΑ» συνώνυμη με τη λέξη ΜΑΚΕΤΕΣ!
Υ.Γ. Η αλήθεια να λέγεται!!
{jcomments on}