![images_Municipality-Fees](https://kifisiapress.info/wp-content/uploads/2014/04/images_Municipality-Fees.jpg)
Στις καθημερινές συζητήσεις των θαμώνων που συχνάζουν στα καφενεία, καφετέριες κτλ. του Δήμου Κηφισιάς σχολιάζεται…..«Η Διοίκηση Χιωτάκη μείωσε τα Δημοτικά Τέλη».
Η «Δύναμη Ελπίδας» απαντά ότι ο Χιωτάκης μείωσε τα τέλη 6% ή 5,00 ευρώ/έτος ΜΟΝΟ! Υπάρχουν πολύ μεγαλύτερα περιθώρια μείωσης….εάν γίνει πραγματικό νοικοκύρεμα!
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Με την μείωση των 5 ευρώ/έτος…..θα κοιτάτε τον Δημότη στα μάτια κ. Χιωτάκη;;
Υ.Γ. Η αλήθεια να λέγεται!!
{jcomments on}