![images_Bouras](https://kifisiapress.info/wp-content/uploads/2014/04/images_Bouras.jpg)
Στις καθημερινές συζητήσεις των θαμώνων που συχνάζουν στα καφενεία, καφετέριες κτλ. του Δήμου Κηφισιάς σχολιάζεται…..«Ο Συνδυασμός Χιωτάκη βάζει στην άκρη τα κόμματα και τα χρίσματα».
Ο Διευθυντής του πολιτικού γραφείο του Πρωθυπουργού Κ. Μπούρας.
Η «Δύναμη Ελπίδας» απαντά ότι ο Χιωτάκης έχει στενές και διαχρονικές σχέσεις με υπουργούς και με την Κυβέρνηση. Η κόρη του κ. Κ. Μπούρα, διευθυντή του πολιτικού γραφείο του Πρωθυπουργού, βάζει υποψηφιότητα Δημοτικού Συμβούλου!
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε;
Υ.Γ. Η αλήθεια να λέγεται!!